Įvyko pradinių klasių mokinių stovykla „Bandyk, atrask, mąstyk (BAM)“

Šių metų birželio 18-22 dienomis vyko vaikų vasaros stovykla „Bandyk, atrask, mąstyk
(BAM)“. Stovyklą organizavo Anykščių švietimo pagalbos tarnyba.

Pirmąją dieną vaikams buvo suorganizuotas žygis pėsčiomis po regioninį parką kairiajame Šventosios krante. Vaikai susipažino su uoksų reikšme miškui, mokėsi orientuotis aplinkoje su kompasu, atliko kitas tiriamąsias veiklas. Aktyvių veiklų, žaidimų metu vaikai geriau pažino vieni kitus, susidraugavo. Kitas pusdienis buvo skirtas edukacinei išvykai po Anykščių regioninį parką dešiniajame Šventosios krante.

Stovyklautojai aplankė Puntuko brolį, Vetygalos ir Daumantų atodangas, atliko kūrybines-tiriamąsias veiklas. Anykščių regioninio parko lankytojų centre vaikai
praleido dar vieną turiningą pusdienį. Lankytojų centre juos pasitiko ekologė Rasa Gražienė, pristatė su ekspozicijas, pravedė edukacinius žaidimus.

Anykščių švietimo pagalbos tarnyboje įrengtame sensoriniame kambaryje vaikai grupėmis mokėsi pažinti pasaulį, pažinti save, kitus. Tuo metu kiti vaikai, keliaudami iš stotelės į stotelę ir naudodamiesi teritorijos planu, atliko orientavimosi aplinkoje bei kūrybines užduotis, panaudodami mąstymo įrankius (TOC).

Tris dienas Anykščių baseine „Bangenis“ vyko užsiėmimai, kuriuos vedė trenerė Evelina Navašinskaitė. Vaikai mokėsi plaukti, atliko aktyvius pratimus vandenyje.

Paskutiniąją stovyklos dieną vaikai autobusu keliavo į Aukštaitijos nacionalinį parką, kuriame kopė į Ladakalnį, apsilankė senovinės bitininkystės muziejuje, Ginučių vandens malūne.

Linkime visiems mokiniams puikios vasaros, iki susitikimo stovykloje kitais metais!

Anykščių švietimo pagalbos tarnybos informacija