Gamtos pažinimo konkursas Traupio pagrindinėje mokykloje

Gegužės 17 d. Traupio pagrindinėje mokykloje įvyko I–VI klasių mokinių gamtos pažinimo konkursas.

Rajono mokiniai – geriausi augalų žinovai – parodė žinias ir įgūdžius, kaip natūralioje aplinkoje atpažinti piktžolę, krūmą ar sporinį induotį, sprendė gamtamokslius testus. Konkursą sudarė teorinės ir praktinės žinios.

Konkurse dalyvavo Anykščių r. Viešintų pagrindinės mokyklos–daugiafunkcio centro, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos– daugiafunkcio centro, Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos ir  Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Prizines vietas pelnę mokiniai apdovanoti Anykščių švietimo pagalbos tarnybos diplomais, knygomis, visi konkurso dalyviai gavo bilietus į Kalitos kalno vasaros rogučių trasą, o Traupio pagrindinė mokykla padovanojo kiekvienam konkurso dalyviui sėklų, kad vaikai puoštų aplinką, kad puoselėtų savo kiemus ir darželius.

Tai puiki vieta organizuoti gamtos pažinimo užsiėmimus Traupio botanikos sode ir mokykloje, kurios viduje net laiptų pakopos paženklintos išmintingais posakiais apie gamtą.